Jdete do klubu? Vylaďte se!

Nestačí vám mít jen samotný řetízek? Chcete si koupit ještě nějaký přívěsek, ale nevíte jaký? Inspirujte se vlastní osobností. Každý člověk je individuální a stejně jako nás vyjadřuje oblečení, to samé platí i u šperků. V dnešní době se dá pořídit tolik ozdob, že člověku se už jen pohled na výlohu zlatnictví zatají dech.

  • Přívěsky s písmeny
  • Přívěsky se znamením zvěrokruhu
  • Přívěsky s kamínkem

Materiál příliš nekombinujte

Kromě zmíněných možností je také možné zaměřit se na své vlastní zájmy? Dnes je možné na svém krku nosit oblíbenou značku auta nebo třeba srdce, v případě, že od někoho přívěsek dostanete. Ale každý stříbrný řetízek by měl mít stříbrné přívěsky či velmi populární stříbrný medailonek. To samé platí i o jiných kovech. Možností je opravdu hodně, ale šperky musí odrážet vaši osobnost. Vyberte si takový, v kterém se budete cítit dobře. Nebo darujte někomu pěkný dárek, uděláte jím radost a nemusí jít jen o narozeniny. Co takhle ho koupit jen tak?

Eden bar podruhé

Hned na začátku blogu jsem trochu připomenu a zavzpomínal na Eden bar. Dost mi to připomíná moje mládí a poletování po podobných barech, kde jsem vyhledával DJ´s. Při pohledu na fotky, které jsem dohledal různě po internetu je jasné, že návštěvnost nebyla časem bůh ví jaká a není divu, že se nakonec majitelé na podnik vykašlali.

Ale upřímně, takové „pajzlíky“ byť kluby měli svoji „atmošku“.  A nebyl to jeden klub podobného ražení, který jsem chtěně či nechtěně navštívil. No jo, mládí je pryč :-).

Edenbar

Edenbar byl vyhlášeným klubem pro všechny milovníky taneční hudby. Začínal jako herna a vyvinul se později v taneční klub. Bohužel časem přestal být programově zajímavý a bohužel tak došlo k uzavření klubu. Sídlil na Riegrevě náměstí v H. Králové. Mohli jste se tam historicky setkat se spoustou zajímavých DJs. Dodnes ještě kolují fotky z vystoupení. Podívejte se na pár fotek a zavzpomínejte si s námi na Edenbar.